czwartek, 9 stycznia 2014

Nowość prasowa

W ostatnich latach ubolewam nad faktem, że nie jest już wydawana "Anna". Zwłaszcza niektóre stare numery, jedne z pierwszych wydanych w języku polskim są tak fantastyczne, że miałabym ochotę zrobić z nich wszystkie projekty. Ostatni numer ukazał się bodajże w 2006 roku.

Od czasu do czasu zdarza mi się podróżować po Europie i patrzę trochę z zazdrością na to, co jest wydawane w innych krajach. U nas jest pod tym względem nad wyraz skromnie. 

Dzisiaj w saloniku prasowym wypatrzyłam to coś, czego okładkę możecie zobaczyć po lewej stronie. Kosztuje sobie to coś 12 zł i zawiera pomysły na różne "samosie" do zrobienia lub do zainspirowania się. Trochę drutów, trochę szydełka, patchwork i parę innych pomysłów. Minusem przy pracach na drutach i szydełkiem jest brak schematów, a jedynie opisy, które do mnie słabo przemawiają. Pismo ukazuje się na licencji brytyjskiej. Całość ma nowoczesny i przyjemny dla oka layout. Zobaczymy co się z tego, a raczej w tym piśmie urodzi dalej.

2 komentarze:

  1. Hej Małgosiu, też od soboty jestem szczęśliwą posiadaczką czasopisma bo natychmiast zwróciłam na nią uwagę, zobaczymy co dalej......, M

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No zobaczymy. Na naszym rynku zdecydowanie brakuje dobrego czasopisma robótkowego.

      Usuń

Drodzy Czytelnicy, miło mi będzie, jeżeli po lekturze tego posta napiszecie tu parę słów komentarza. Komentarze zawierające treści reklamowe i linki do blogów, sklepów itp będą jednak usuwane. W przypadku starszych postów komentarze są moderowane i pojawią się dopiero po zatwierdzeniu. Proszę o cierpliwość.