piątek, 1 stycznia 2016

W kolorach noworocznej jutrzenki

Od dłuższego czasu w pudełeczku leżała bransoletka, której do szczęścia brakowało jedynie wszycia koralików. Przyznać trzeba, że nie mam wielkiego doświadczenia w tym temacie, więc zabierałam się do tego niemrawo. Mam w domu co najmniej kilka rozpoczętych przedsięwzięć robótkowych, takich mniejszych i większych prac , i frywolitkowych, i na drutach, i hafciarskich, i koronką klockową, ale nie jestem naiwna i nie obiecuję sobie, że teraz oto po kolei wszystkie skończę, niemniej jednak chciałabym sukcesywnie ograniczyć ich liczbę.
Zaczęłam od tej oto frywolitkowej bransoletki, bo do jej skończenia tak naprawdę potrzeba było niewiele czasu i oto jest. Kiedyś ten wzór pokazała mi Iza Gębarowska i myślę, że popełnię jeszcze coś tym wzorem. Praca została wykonana z nitki Lisbeth 20 w kolorze nr 137. Może teraz pora na jakieś niewielkie kolczyki?

Wszystkim czytelnikom życzę wspaniałych 366 dni w tym nowym 2016 roku, aby przyniósł Wam dużo zdrowia, kreatywnych pomysłów oraz dobrej organizacji czasu, bo z tym ostatnim to często bywa najgorzej. Wszystkiego dobrego i pogody, co to pomaga "ładować akumulatory" bo wtedy chce się tworzyć.

15 komentarzy:

 1. Bransoletka jest prześliczna. Zazdraszczam Ci takiej umiejętności:)Szczęśliwego Nowego Roku i dużo zdrowia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Koronka frywolitkowa nie jest wiedzą magiczną, to naprawdę prosta technika i zachęcam do nauki. Wszywanie koralików jest dość mozolne i doszłam przy tym do wniosku, że mój wzrok nie jest już tak świetny, jak kiedyś.

   Usuń
 2. Bransoletka bardzo ładna, jak dla mnie i bez tych koralików mogłaby zostać. Po prostu jej kolor jest cudy. Dobrego Roku 2016 :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolorem też się zachwycam, może usupłam jeszcze jedną z delikatną ilością koralików, albo w kształcie wachlarzy. No i koniecznie kolczyki.

   Usuń
 3. piękny wzór i piękny kolor :)
  wszystkiego dobrego w nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Również życzę wszystkiego dobrego na ten nowy rok!

   Usuń
 4. Bransoletka śliczna, a wykończona zyskała dodatkowego blasku :-)
  Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok :-)
  pozdrawiam serdecznie Justyna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Również życzę Ci wszystkiego dobrego i wielu kreatywnych pomysłów!

   Usuń
 5. Pomyślności w Nowym Roku ! Wielu równie wspaniałych prac !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i również życzę zdrowia i wszystkiego dobrego!

   Usuń
 6. Wszystkiego dobrego w Nowym Tak pięknie rozpoczętym Nowym Roku. Całość prezentuje się super. Gwoli informacji to tutorial opracowała Ania z bloga Masosolnie na podstawie filmiku Kcabera z you tube.http://masosolnie.blogspot.com/2013/05/moj-pierwszy-tutorial-bransoletka.html.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację, chętnie tam zajrzę. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i wielu miłych spotkań robótkowych :)

   Usuń
 7. Ja właśnie sobie obiecałam lepszą organizację by więcej czasu poświęcić na robótki. Mam nadzieję, że się uda! :) Kolor bransoletki wspaniały!!!
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to poczyniłyśmy Asiu podobne obietnice. Ja chcę jeszcze regularnie poświęcać czas na rekreację. Właśnie wróciłam ze spaceru, ale wiele lodowaty wiatr. Tobie również życzę wszystkiego dobrego w tym 2016 roku. Wielu wspaniałych pracy i zadowolenia.

   Usuń
 8. Jest tak piękna, że nawet mnie przekonała do frywolitki!

  OdpowiedzUsuń

Drodzy Czytelnicy, miło mi będzie, jeżeli po lekturze tego posta napiszecie tu parę słów komentarza. Komentarze zawierające treści reklamowe i linki do blogów, sklepów itp będą jednak usuwane. W przypadku starszych postów komentarze są moderowane i pojawią się dopiero po zatwierdzeniu. Proszę o cierpliwość.