sobota, 14 stycznia 2017

Zeszłoroczny jesienny liść
We wrześniu na kursie robienia aplikacji w Szkole Patchworku miałam okazję uszyć ten mini patchwork, ale dopiero w ostatnich dniach udało mi się obszyć pracę lamówką. To nie jedyny kurs aplikacji, jaki odbyłam, oba bardzo mi się podobały, o tym drugim będzie kiedy indziej, jak skończę rozpoczętą na nim pracę.

Kursy aplikacji otworzyły przede mną nowe możliwości i to nie ze względu na to, czego się tam nauczyłam, ale dlatego, że takie zajęcia otwierają człowiekowi różne klapki w głowie. 

Najbliższy tydzień zapowiada się bez maszyny, może uda mi się naszkicować jakieś projekty aplikacji lub pikowania, albo w końcu wyciągnę czółenko, 


8 komentarzy:

 1. Piękny :-) Świetnie dobrałaś kolory, super pikowanie, no i fajny wzorek przy lamówce. Całość na wysokim poziomie. Podoba mi się :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Bardzo lubię zielenie i brązy. Na lewej stronie lamówkę przyszyłam ręcznie, żeby nie było widać, zresztą zobaczysz :)

   Usuń
 2. Super, fajny motyw i świetne uszycie. Przy okazji pochwalę mufkę z poprzedniego posta, rewelacyjny pomysł i wykonanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liść został przeze mnie narysowany na kursie. Jakoś specjalnie nie przyłożyłam się, bo wiadomo, szybko, szybko, jak to na zajęciach, ale czasem jak człowiek ma mniej czasu, to i mniej kombinuje i może to na dobre wychodzi. Pozdrawiam

   Usuń
 3. Piękny. Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z maszyną, ale widzę, że dużo nauki przede mną ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę powodzenia, czasu i wytrwałości. Szycie na maszynie daje wiele możliwości, zależy co nas interesuje, szycie odzieży, szycie dla domu, czy też szycie patwchworków i quiltów, które są chyba najbardziej wymagające, jeśli idzie o precyzję szycia.

  OdpowiedzUsuń

Drodzy Czytelnicy, miło mi będzie, jeżeli po lekturze tego posta napiszecie tu parę słów komentarza. Komentarze zawierające treści reklamowe i linki do blogów, sklepów itp będą jednak usuwane. W przypadku starszych postów komentarze są moderowane i pojawią się dopiero po zatwierdzeniu. Proszę o cierpliwość.